O nas

Początki firmy mGlass sięgają lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Z założonego wtedy małego zakładu szklarskiego rozwinęła się firma o szerokim asortymencie i wielu możliwościach. 

Dzisiaj mGlass to już nie tylko zakład szklarski. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku obok obróbki szkła (oraz wykonawstwa i montazu produktów takich jak drzwi szklane, zabudowy ze szkła, meble, kabiny prysznicowe itd), rozwinął się zakład ślusarski.

Dzięki temu mGlass oferuje kompleksowy zakres usług we wszytskich dziedzinach budownictwa i wykończenia wnętrz które mają związek z metalem i szkłem.

Ponad dwudziestoletnia historia i doświadczenie założycieli oraz wykwalifikowna kadra pracowników sprawiają, że mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo i profesjonalne wykonanie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
Lustra
Drzwi szklane
Szklane ścianki działowe
Kabiny prysznicowe
Meble szklane
Gabloty
Poręcze i balustrady ze wszystkich rodzajów stali i wieloma typami wypełnień (nie tylko ze szkła)
Zadaszenia (szklane oraz z poliwęglanów)
Świetliki dachowe

Ponadto, stając na wysokości oczekiwań stawianych przez klientów stale rozszerzamy zakres prowadzonej działalnosci, realizując zamówienia specjalne (np. zjeżdżalnie, obudowa studni, ławeczki, wieszaki itd) oraz podejmujemy się zadań wykraczających poza typowy zakres naszej działnosci (np. docieplenia, obróbki blacharskie i inne prace budowlane).

Wszystko w ramach nadrzędnego celu naszej firmy: kompleksowej obsługi klienta.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszą firmą

Zespół mGlass