Szklane ścianki i zabudowy

DSCF2400_1

003_szklo_hartowane

gal_12_017

Wykonujemy szklane ścianki działowe do biur i obiektów prywatnych. Oferujemy różne rodzaje szkła i okucia zarówno renomowanych producentów jak i ich tańsze zamienniki. Na życzenie przygotowujemy ofertę i rysunki proponowanych rozwiązań. W dziale realizacje, znajdziecie Państwo szereg wykonanych przez nas przeszkleń.

Szklane ścianki i zabudowy

W naszej firmie wykonujemy ścianki bezramowe oraz ścianki stalowe i aluminiowe z wypełnieniem szklanym. Z uwagi na rozmaite gusta naszych klientów dysponujemy szeroką gamą dostawców okuć i akcesoriów oraz różnymi rodzajami szkła. Ścianki bezramowe wykonywane są ze szkła hartowanego grubości 8-12mm. Dysponujemy ciekawym wzornictwem oraz możliwością przygotowywania indywidualnych wzorów na życzenie klienta. Szkło możemy zdobić poprzez piaskowanie, lakierowanie, wyklejanie folią oraz nadruk UV.

Rodzaje szkła

Do wykonania ścianek szklanych zwykle stosujemy szkło hartowane grubości 8-12mm zależnie od konieczności technologicznej. Dodatkowo w szczególnych przypadkach stosujemy szkło laminowane. Poniżej kilka przykładów stosowanego szkła. Pełny wzornik znajdziecie Państwo w naszej siedzibie.

Przykładowe akcesoria i okucia

Do wykonania zabudowy szklanej dobieramy okucia w zależności od warunków technicznych oraz wymagań i gustu klienta. Poniżej znajdziecie Państwo kilka poglądowych okuć. Proszę pamiętać, że jest to jedynie fragment oferty. Z całością można zapoznać się w siedzibie firmy. Na życznie wykonujemy też projekty ścianek a wszelkie dodatkowe informacje chętnie prześlemy mailem.